למה חשוב לשכור סטייליסטית לאירועים?
28 דצמ 2017

למה חשוב לשכור סטייליסטית לאירועים?

כמה פעמים יצא לכם להרגיש כמו כוכבי קולנוע, זמרים, דוגמנים או סתם סלבריטאים? סביר להניח שהפעמים היחידות שכך הרגשתם היה כשערכו עבורכם אירוע או שהשתתפתם באירוע גדול. אז אתם מתלבשים יפה, משקיעים בעצמכם לא מעט זמן בשביל להיות מוכנים לקראת האירוע.

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שינוי מסוים בכל הקשור להתארגנות לאירוע, בין אם מדובר בהאירוע שלנו ובין אם מדובר באירוע של אחרים. השינוי הוא בכך שאנחנו לא מסתפקים יותר בהליכה לחנות בגדים בעצמנו בשביל לקנות את הבגד אותו נלבש לאירוע, אנחנו דואגים לשכור את שירותיה של סטייליסטית אישית שתעזור לנו להתכונן לאירוע.

סטייליסטית אישית היא אשת מקצוע אשר למדה באופן מקצוע, לא רק עיצוב בגדים אלא את כל מה שקשור להתאמת הבגד ללקוח, כלומר, היא יודעת להכיר את הלקוח שלה, היא לומדת מה הוא צריך ומה הוא אוהב, מה האופי שלו, ועל פי זה היא עוזרת לו לבחור בגדים. בין אם מדובר במלתחה אישית שלמה ובין אם מדובר בבגדים ספציפיים לאירועים מסוימים.

במקרים רבים אנחנו יכולים לראות, שחקנים, דוגמנים וכוכבים אחרים אשר בוחרים להשתמש בשירותים של סטייליסטית וסטייליטים על מנת להתכונן לאירועים מסוימים. יש לא מעט מהם אשר עובדים קבוע עם סטייליטית אישית, לא רק לקראת אירועים וטקסים חשובים אלא גם ביום יום, כך הם מגיעים לכל מקום מוכנים, לבושים היטב ונראים בדיוק כמו שהם רוצים להיראות על מנת שכולם יראו בהם גיבורי אופנה.

לפני שנסביר כיצד בוחרים סטייליסטית אישית לאירועים, צריך לומר, שהרבה פעמים זה לא רק עניין של ביגוד אלא עניין של מראה בכלל, כלומר, תספורת, ועוד שורה של אלמנטים שמשפיעים כך או אחרת על הנראות.

כיצד בוחרים סטייליסטית לאירועים?

שני הדברים החשובים ביותר הם, לבחור מישהי שבראש שלכם, מישהי שמאמינה באותם דברים שאתם מאמינים בהם אך כזו שיכולה לפתוח אותכם לדברים חדשים, וכן מישהי שהיא מקצועית ומנוסה, מישהי שאתם יכולים לסמוך עליה שתעניק לכם את הכלים להיראות הכי טוב שאפשר.

אתם צריכים לבדוק אילו סגנונות לבוש היא אוהבת, מה הקו שמנחה אותה, רצוי להכיר לקוחות אחרים שלה ולראות אם אתם אוהבים את איך שהם נראים. כך תוכלו לדעת כיצד היא מתכוונת להלביש אתכם וכיצד היא יכולה להציג אתכם.

נקודה נוספת שחשוב לבדוק זה הקשר ביניכם, הכימיה האישית שלכם. סטייליסטית צריכה להיות כמין חברה טובה, מי שאתם יכולים לסמוך עליה, מישהי שאתם יכולים לספר לה דברים אישיים ומכאן היא תבין מה עובר עליכם. יש מדובר במישהי שאתם לא יכולים לסמוך עליה ועל הטעם שלה, אז אתם תרגישו אי נוחות לעבוד איתה.

כמובן שכל תהליך העבודה ביניכם חייב להיות דיסקרטי לגמרי ואסור לה לחשוף שום דבר אישי עליכם.

למה חשוב לשכור סטייליסטית לאירועים?
דירוג

eli

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *